Fall Bean 2

7.4
18,009 spil tider
Tak, din stemme blev registreret og vil blive vist snart.
42 Like
Dislike

Spilkontroller

Move
Jump
Fullscreen (page)

Spildetaljer

Hvad handler Fall Bean 2 om?

Fall Bean 2 er et sjovt spil, hvor du skal vinde alle løbene. I dette kaotiske platformsspil er dit mål at være den sidste, der står tilbage, ved at overliste andre spillere. Hop, rul, og efterlad dine modstandere bag dig på udfordrende baner. Overvind nye forhindringer i hver runde for at nå finalen og gøre krav på sejren! Spil Fall Bean 2-spillet på Y8 nu og hav det sjovt.

Kan man spille Fall Bean 2 på mobilen?

Nej, Fall Bean 2 er designet til at blive spillet på computer og fungerer bedst med tastatur eller mus.

Er Fall Bean 2 gratis at spille?

Ja, Fall Bean 2 er gratis at spille på Y8 og kører direkte i din browser.

Kan vi spille Fall Bean 2 i fuldskærmstilstand?

Ja, Fall Bean 2 kan spilles i fuldskærmstilstand for en mere medrivende oplevelse.

Hvilke spil kan du prøve som det næste?

Udforsk flere spil i vores Sjovt & Skørt-spilsektion og opdag populære titler som Hasbulla Antistress, Bell Madness, Talking SantaClaus og Eating Simulator the Italian Animals Brainrot – alle tilgængelige til at spille med det samme på Y8 Games.
Tilføjet den 04 sep 2024
Kommentarer