Blobz Rescue

8.9
9,284 spil tider
Tak, din stemme blev registreret og vil blive vist snart.
4

Spildetaljer

Hvad handler Blobz Rescue om?

Red Blobz'erne fra at blive spist af et stort ondt monster fra rummet! Blobz'erne er truet af udryddelse. Tag dem med til rumskibene, og vær helten for hele Blob-kongen.

Kan man spille Blobz Rescue på mobilen?

Nej, Blobz Rescue er designet til at blive spillet på computer og fungerer bedst med tastatur eller mus.

Er Blobz Rescue gratis at spille?

Ja, Blobz Rescue er gratis at spille på Y8 og kører direkte i din browser.

Kan vi spille Blobz Rescue i fuldskærmstilstand?

Ja, Blobz Rescue kan spilles i fuldskærmstilstand for en mere medrivende oplevelse.

Hvilke spil kan du prøve som det næste?

Udforsk flere spil i vores Færdigheder-spilsektion og opdag populære titler som Little Restaurant Difference, Awesome Jigsaw, Jelly Run 2048 og Geometry Vibes 3D – alle tilgængelige til at spille med det samme på Y8 Games.
Kategori Færdighedsspil
Tilføjet den 28 dec 2015
Kommentarer