Apple Orchard

7.9
23,909 spil tider
Tak, din stemme blev registreret og vil blive vist snart.
506

Spildetaljer

Hvad handler Apple Orchard om?

Træk trampolinerne og plankerne til deres rette steder, klik derefter på skyen for at sætte vinden i gang. Æblet skal lande sikkert i kurven, for at banen kan klares!

Kan man spille Apple Orchard på mobilen?

Nej, Apple Orchard er designet til at blive spillet på computer og fungerer bedst med tastatur eller mus.

Er Apple Orchard gratis at spille?

Ja, Apple Orchard er gratis at spille på Y8 og kører direkte i din browser.

Kan vi spille Apple Orchard i fuldskærmstilstand?

Ja, Apple Orchard kan spilles i fuldskærmstilstand for en mere medrivende oplevelse.

Hvilke spil kan du prøve som det næste?

Udforsk flere spil i vores Frugt-spilsektion og opdag populære titler som Fruit Snake, King Bacon Vs The Vegans, Baseball Crash og Fruit Maniac – alle tilgængelige til at spille med det samme på Y8 Games.
Kategori Tankespil
Tilføjet den 11 jan 2011
Kommentarer