Scorpion Solitaire New

8.9
5,566 spil tider
Tak, din stemme blev registreret og vil blive vist snart.
16 Like
Dislike

Spilkontroller

Drag and drop cards
Fullscreen (page)

Spildetaljer

Hvad handler Scorpion Solitaire New om?

Du vil finde en god variation af unikt kortspil med Scorpion Solitaire, især hvis du er en stor fan af Klondike. Start med at vælge mellem tre forskellige sværhedsgrader: Let, Medium og Svær, og fuldfør solitæren med færrest mulige træk. Fuldfør 4 bunker af faldende kort af samme kulør fra konge til es. Du kan flytte enhver bunke kort, så længe det øverste kort er af samme kulør, og dets værdi er præcis én mindre. Nyd at spille dette spil her på Y8.com!

Kan man spille Scorpion Solitaire New på mobilen?

Ja, Scorpion Solitaire New kan spilles på mobile enheder såvel som på computere. Det kører direkte i browseren og kræver ingen downloads.

Er Scorpion Solitaire New gratis at spille?

Ja, Scorpion Solitaire New er gratis at spille på Y8 og kører direkte i din browser.

Kan vi spille Scorpion Solitaire New i fuldskærmstilstand?

Ja, Scorpion Solitaire New kan spilles i fuldskærmstilstand for en mere medrivende oplevelse.

Hvilke spil kan du prøve som det næste?

Udforsk flere spil i vores Kabale-spilsektion og opdag populære titler som Classic Spider Solitaire, Jumping Spider, Crazy Little Eights og The Spider Solitaire – alle tilgængelige til at spille med det samme på Y8 Games.
Tilføjet den 28 jan 2022
Kommentarer