Hidden Foods

8.4
52,453 spil tider
Tak, din stemme blev registreret og vil blive vist snart.
370

Spildetaljer

Hvad handler Hidden Foods om?

In the time of thanksgiving festival! Foods are hidden all around the place! Shoot the food with archer's bow and arrows.

Kan man spille Hidden Foods på mobilen?

Nej, Hidden Foods er designet til at blive spillet på computer og fungerer bedst med tastatur eller mus.

Er Hidden Foods gratis at spille?

Ja, Hidden Foods er gratis at spille på Y8 og kører direkte i din browser.

Kan vi spille Hidden Foods i fuldskærmstilstand?

Ja, Hidden Foods kan spilles i fuldskærmstilstand for en mere medrivende oplevelse.

Hvilke spil kan du prøve som det næste?

Udforsk flere spil i vores Ledelse & Sim-spilsektion og opdag populære titler som Big Bob's Burger Joint, Offline Pizza, Traffic Controller og Dirty Money: The Rich Get Rich – alle tilgængelige til at spille med det samme på Y8 Games.
Tilføjet den 17 nov 2010
Kommentarer